Circassi Antalya
http://circassiantalya.anatolianrock.com
circassiantalya
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 İleri>>
Cevapla
abhaza

aga bunları indiremioz mu yaw
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Nisan 2007 2:22 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
abhaza

worepsoooowwww
Bu mesajın yazıldığı tarih : 26 Nisan 2007 2:19 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
syd__barrett

slm beyler nasılsınız
arkadaslar ben sizlerden biriyle bi aralar msn de konusmustum konser felan yapaliriz beraber diye simdi siz den bi kac parca istiyorum komiteye dinletmek için lutfen bana ulasın
Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Nisan 2007 11:02 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
bosbardak

forumu kişisel kavgaların yer aldığı bir ortama çevirmek istemem. isterim ki burda insanların müziğe bakış açıları yazılsın ve birbirlerinin görüşlerinden bir şeyler kazanılsın. ama şunu anladım ki ryhthmerdrum " seninle kurtlar kuzularla dost oluncaya kadar konuşsak yine de bir sonuç elde edemeyiz."
Bu mesajın yazıldığı tarih : 11 Mart 2007 6:33 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
ryhthmerdrum

yawhepiniz burda ayağa kalkıp coştunuz ama.. siz böle amatör ruhlu taklırak hiç bişe yapamasınız emin olun sizin yaptığınız müziğe saygı duyduğum için olumsuz gördüğüm yerleri söledim.. olumlu olunca  teşekkürler yazıp.. ufak bi eleştiride bu kadar alevlenmeniz gerekmio..ayrıca arkadaşa göndericem o cover parçaları paylaşım programlarında bulmak çok zor bildiğiniz gibi..albümleri siperiş ettim gelicek ve sizede dinleticem.ama bence anlayışlı olun ve düzeltmeye çalışın.. alkış olayına gelince belliki kafkas çerkes halkoyunları festivallerinde çalıosunuz orda kimse zaten kendi ezgilerinin çalındığı sahnedeki adamı yuhalamaz ve ayrıca o insanlar folklorü kendi kültürlerini bilirler müziği tam anlamıyla irdeleyip yorum yapıp alkışlamıolar zaten.. bu kadar yeter benden kendinize iyi bakın kolay gelsin.:)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 10 Mart 2007 5:11 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
mafis01

2 tane şarkınızı dinliyerek yorum yapıyorum. Umarım dinlemediğim diğer şarkılar yaptığım yorumun tezini çökertmez..

şarkılara ezgileri ve muzik anlayışınızı iyi yansıtmışsınız.
bateri biraz daha zengin çalabilir ama şuan için davul konusunda bir sakınca yok gibi.
önemli olan yaptığınız muziğin kulağa samimi duygular vermesidir.
sonuç olarak  bu duyguyu sağlıyorsun..


başarılarınız ve çalışmalarınızın devamını bekliyoruz.

son olarak eklemek istediğim şey  ise bu foruma yorum yazan arkadaşların Kişisel Ego tatmini sağlamak için ,  karalıyıcı ve art niyet  ile yazılmış yorumlarını ciddiye almıyorum.

Tekrardan Başarılar..

" kaybedentribi.anatolianrock.com "

(mafis01 tarafından 9 Mart 2007 8:43 ÖS tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Mart 2007 8:42 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
bosbardak

amatör grupların toplandığı bir platformda olduğumuzu sanıyordum. doğruda düşünüyorum. bizde pişmek için burada yer alıyoruz. ancak niyeti sadece saldırmak olan ve yapıcı olmaktan uzak sözleri eleştiri olarak görmemek gerekekir. eğer uslubunu bulmuş sözlerle yapılırsa eleştiri, içeriği iyi veya kötü olsada, memnuniyet verir. diğer türlüsü ( özür dileyerek yazıyorum) sadece sidik yarışına çevirir. bu da tüm her şeyde olduğu gibi müzikte de ilerlemeden çok yozlaşmayı doğurur. beğenmek gibi beğenmemekte insanın en doğal hakkı ve refleksi. ancak beğenmediğini dillendirdiğin uslubun, karşındakine saygı içermesi,olması gereken ve  insanın erdemine yakışır bir davranış. zaten birbirine saldırarak yeterince yozlaşmayı sağlayan insanlar mevcut bu ülkede. bir de biz yapmayalım! zararı,yine en çok, bize dokunur!

(bosbardak tarafından 9 Mart 2007 5:59 ÖÖ tarihinde degiştirildi.)

Bu mesajın yazıldığı tarih : 9 Mart 2007 5:27 ÖÖ
Bu mesaj rahatsız edici
 
mariachi8

Alıntı: "cover dediğiniz şarkılar daha önce bi çok kez yapıldı ve albüme alındı..bunlara kulak verin bence. "
   
   O parçaları bi dinlemek isterim...    
    (msn adresim "gurup elemanları" kısmında var.)
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Mart 2007 7:38 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
mariachi8

 Bu tip eleştirileri yazdığına göre kendini çok profesyonel hissediyosun ama kişilere veya guruplara karşı bukadar ağar eleştirile yazman çok da profesyonelce değil. Oysaki bizim eksiklerimizi tamamlamak amacıyla bi şeyler yapsaydın silmek sorunda kalmazdık.
 Yinede bu tip eleştirilerini konserimizde "yuh" çekerek belirte bilirsin ama alkış seslerinin seni bastıracağından adım gibi eminim.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Mart 2007 7:25 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
ryhthmerdrum

foruma yazılan  eleştirileri silmeniz zaten büyük bi amatörlük..müzikten anlamayan onlarca insanın pofpoflaması çok hoşunuza gidio sanırım... ama müziği bilen bi adamın yazdığı şeler dokundu.. bunuda silersiniz sanırım en azından 5-10 dakka dursun..da inanın pc kaydı olmasına rağmen pc nin sağladığı o düzen olmasına rağmen kötüsünüz. bireysel olarak hiç iyi dilsiniz.. cover dediğiniz şarkılar daha önce bi çok kez yapıldı ve albüme alındı..bunlara kulak verin bence.
Bu mesajın yazıldığı tarih : 8 Mart 2007 5:40 ÖS
Bu mesaj rahatsız edici
 
Cevapla
<<Geri 1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 İleri>>