Circassi Antalya
http://circassiantalya.anatolianrock.com
http://www.circassiantalya.com
 
 Ana Sayfa
 Grup Hakkında
 Grup Elemanları
 Demolarımız
 Videolarımız
 Repertuarımız
 Fotoğraf Albümü
 Forum
 Linkler
 Bize Ulaşın
 
 

besarabya

Uğur YILDIZ (Akordeon,Baraban)

Kayseri-Uzunyayla'lı.Müzik hayatına 1999 yılında Kayseri Kafkas Derneği'nde Baraban(doli) çalarak başladı.2002 yılında Kayseri Kafkas Festivali'nde Muammer Ketencoğlu'na ritimde eşlik etmiştir.4 yıldır da akordeon çalıyor.CircassiAntalya Müzik Grubunun kurucularındandır.Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunudur.

(circassiantalya@hotmail.com)lignahrat

Murat TARHANGİL (Bass Gitar)

Ankara'lı.Müzik hayatı yine Ankara'da basladı.ilk kurdukları grup sonradan Manga'nın da ilham aldığı grup olmustu ki bunu cok sonraları bir manga konserinde Manga ile röportajı sırasında öğrendi.Grubun adı "Luck Of 13"....yine Ankara cıkıslı olan Something's Wrong,Sokak Köpekleri,Pogo's not fight.......gibi gruplar la pek çok kez aynı sahneleri paylastılar.CircassiAntalyaBand'in kurucularındandır.İktisat mezunu Televizyoncudur...circassiantalyabandmurat@hotmail.combosbardak

Cenk YALÇIN (Electro Gitar)

İzmir'li.Müzik hayatına 2000 yılında electro gitar çalarak İzmir'de başladı ve devam etmektedir.CircassiAntalya Müzik Grubu'nun kurucularındandır.Akdeniz Üniversitesi Makine Mühendisliği son sınıf öğrencisidir.Uğur'la sınıf arkadaşlarıdırlar.

( circassiantalyaband-cenk@hotmail.com )mariachi8

Semih KAYADİBİ (Electro Gitar)

Besney. Müzik hayatına 1997 yılında piyano çalarak başladı.Asıl çalmak istediği enstruman olan gitara gelinceye kadar birçok enstruman çaldı.2001 yılından beri gitar çalıyor.CircassiAntalyaBand Müzik Grubu'na 2006 yılında katıldı.Daha önce yer aldığı guruplar; Quetzalcoutl,El mariachis, 10'dan sonra, Lycans, v.s. v.s. v.s.
Şuanda iktisat okuyor.

[mariachi-8@hotmail.com]geugmaster

Esat IŞIK (Tonmaister)

Bursa'lı Şapsığ-Huşt ailesinden.CircassiAntalya'nın konserlerde değişilmez tonmaisteri,elektronikçisi ve aynı zamanda da organizatörü:)